O blogu

Cześć wszystkim miłośniczkom i miłośnikom pole dance – czyli sportu, który sama wymyśliłam! Jak do tego doszło, że zaczęłam trenować i wytrwałam, przeczytacie w Pamiętniku figurantki :- ) A sam blog ma służyć wszystkim – zwłaszcza tym początkującym. Gdy zaczynałam przygodę z pole dance, oglądałam mnóstwo filmów na YouTube, zdjęć figur i miałam wrażenie, że tylko ja jestem początkująca. Przy czym moją głowę nękały zupełnie podstawowe pytania – na szczęście trafiłam na dziewczyny, które okazały się pomocne, a moje poledance’owe życie sukcesywnie wskakuje na kolejne levele – jednak cały czas mam w głowie zupełne początki i powracam do nich w swoich treningach.

Na blogu chętnie będę się dzielić wartościowymi linkami – uważam, że sama cały czas się uczę, a w kilku kwestiach prochu nie wymyślę – odeślę Cię zatem do przydatnika, z którego ja kiedyś skorzystałam.

Jeśli pobuszujecie po blogu, zobaczycie zakładkę FORUM. Tak, można tam wejść, zalogować się, założyć własny post z tematem, uzyskać lub udzielić rady, podzielić się swoimi wrażeniami czy doświadczeniami. Niech ten blog służy każdemu, kto w pionowym drążku nie widzi już tylko znaku drogowego czy trzepaka :- )