Jak korzystać z bloga

Hello!  Witaj na blogu, który pomoże Ci przyjaźniej spojrzeć na języki obce :- ) Tak się składa, że są one moją pasją i pracą, a praca z nimi – powołaniem. Miłością mojego życia jest język angielski – jeśli nie jest on Twoją miłością to sprawmy, aby nie był Twoją zmorą :- )

Jeśli chodzi o tłumaczenie spraw językowych, wyznaję zasadę: im prościej, tym lepiej. I w takim charakterze jest ten blog.

Zachęciłam Cię do kliknięcia w tę zakładkę, bo mam dla Ciebie dobrą radę, jak korzystać z tego bloga, by przyniosło to efekty. Punktem numer 1 jest czas spędzony tutaj. Oto co proponuję: spędź 5-15 minut, ale w 100%. Tylko tyle. To znaczy: nie sprawdzaj w tym czasie poczty, FB, nie odpisuj na komunikatorach. Bądź w 100% z tekstem, który masz przed sobą. Gwarantuję, że zyskasz dwukrotnie więcej.

Sprawa nr 2 – teksty na blogu często będę pisać tak, jak mówię: trochę po polsku, trochę po angielsku. W ten sposób wychwycisz słówka, do których od razu znajdziesz zastosowanie.

Kwestia no.3 – below masz komentarze. Let me know, czy podane wskazówki, artykuły, materiały i forma ich przekazu są according to you  wartościowe.

Sprawa nr 5 and the last – pochodź sobie po blogu, zwróć uwagę na kategorie po prawej. Nie wahaj się też korzystać z Archiwum. Jeśli masz jakieś propozycje, pomysły – napisz do mnie w zakładce Kontakt lub skorzystaj z Komentarza.
To co, zaczynamy?! Let’s goooooo!