O NAS

 

Iwona

W jej niebie jest Jezus Chrystus zawsze i wszędzie, a najczęściej jest gościem na jej dużym, drewnianym ganku z wiszącą huśtawką…. na której odpoczywają po całodziennej jeździe konno lub na motocyklu. Wszystkie zwierzęta świata lubią najbardziej jej hiper zielony ogród bez ogrodzenia za to z mnóstwem drzew mango i figowców. Zewsząd rozbrzmiewa muzyka reggae, a Paul Wilbur i Kamil Bednarek prowadzą uwielbienie. W niebie wg Iwony jest tylko wiosna i jedna pora “dnia”: wschód słońca. Na codziennych ucztach z Jezusem dominuje kuchnia śląska i włoska, od której nikt nie tyje. Mąż Iwony zapewnia pizzę.

 

Ala

W niebie będzie mieszkała z całą swoją rodziną w drewnianym, piętrowym domu, z dwoma tarasami, po obu stronach domu. Z jednego będzie widok na morze, a drugiego na góry. Będzie chodziła brzegiem morza z Ojcem na długie spacery, a z Jezusem na górskie wędrówki. Chwała Boża będzie odczuwana zawsze i wszędzie. Będzie rozbrzmiewać najpiękniejsze uwielbienie wykonywane przez chór anielski. Codziennie będą wystawne obiady ze stołem szwedzkim, na których gośćmi honorowymi będzie Ojciec i Jezus.  Będzie królować tylko radość i miłość. Nie będzie małych ogrodów przy domach, ale wszędzie w niebie będzie zielono, z pięknymi kwiatami, drzewami, owocami. I zwierzętami – wszystkie przyjaźnie nastawione.

 

Tomek

Niebo… miejsce w którym znajdę odpowiedzi na wszystkie pytania nawet te, których jeszcze nie zadałem i zapewne nie zadam. W którym panuje idealna harmonia między wszystkim i wszystkimi a poza tym jest nieograniczona przestrzeń, czysta, nieskalana przyroda w której wyczuwalna jest wszechobecna miłość Boga.
Niebo jest wszędzie i we wszystkich, czasem trzeba tylko uważniej poszukać.