Nasz cel

Może najpierw krótka historia celu tego bloga!
Ten blog założyłam (Iwona) w 2014. Miał następujące założenie promować fragmenty mojej nigdy niewydanej książki (tytuł „Rok 2018” : – ) ) ale cóż, nie wypaliło. Podobnie było z fotografią na blogu oraz blogiem językowym. Ostatecznie straciłam serce do tego miejsca, którego nazwę powiedział mi sam Bóg- gdy Go o to prosiłam :- )

W tym roku zapragnęłam aby to miejsce ożyło, aby NAPRAWDĘ było odzwierciedleniem jakiejś akcji czyli… życia! Ale KOMPLETNIE nie miałam pojęcia, co mogłoby to być? Postanowiłam niczego nie kombinować, w ogóle odrzucić jakikolwiek pomysł. Oddałam całkowicie sprawę Bogu, modliłam się poszcząc i…. jakież było moje zdziwienie, gdy po kilku dniach odebrałam odpowiedź: Miejsce Akcji ma być blogiem całkowicie skupiającym się na uwielbieniu i miłości. Tylko to!

Patronami tego bloga są Bóg Ojciec, Jezus Chrystus i Duch Święty :- )

Zatem witajcie w strefie wolnej od teologii, hejtu, za to pełnej chwały Bożej! Bądźcie z nami, bądźcie jej częścią! Nieważne , na jakim etapie obecnie jesteś – przyłącz się, aby się ogrzać i przekazywać dalej ogień miłości; niech zmienia rzeczywistość wokół nas!

CHCEMY

– kochać coraz bardziej, przekraczając kolejne granice miłości, burząc wszystkie mury,

– tworzyć z Wami żywą, silną wspólnotę, która będzie się wspierać i podnosić,

– modlić się razem z Wami, organizować międzynarodowe uwielbienie online i offline

– aby każdy mógł tu wyrazić siebie dla Boga,

– uwielbiać Jedynego zawsze i na zawsze,

zmienić efekt cieplarniany w całej przestrzeni kosmicznej, atmosferą naszych serc!