1. Przetwarzamy wyłącznie Pani/Pana następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail
2. Administratorem danych osobowych jest Blog Miejsce Akcji, Email:  [email protected]
3. Dane osobowe będą przetwarzane w związku publikacją Pani/Pana komentarzy na blogu. Dane osobowe będą przechowywane do dnia zawieszenia działalności bloga.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia komentowanie.
5. Jeżeli zostanie zaznaczony checkbox, dane osobowe będą przetwarzane również w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych osobowych w tym celu jest dobrowolne, jednakże brak brak ich podania uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się Pani/Pana z newslettera.
6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych: firmy hostingowe, usługodawcy obsługujący wysyłkę newsletterów oraz inne podmioty bez których serwis nie może w pełni funkcjonować
9. Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania za pomocą narzędzi analitycznych takich jak Google Analitycs, Hotjar i innych. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie dostarczenia lepszych i bardziej dopasowanych treści.