Poznajmy się

Nie planowałam takiego bloga. Miejsce Akcji miało promować moją nienasyconą, pisarską duszę. Ale to Bóg domagał się uwagi. Było to tak:
Jest lipiec 2014 roku. Wiem już, że zakładam blog. Nie mam pomysłu na nazwę – proszę o nią Boga. Pewnego dnia budzę się i absolutnie pierwsza myśl, jaka dominuje moją świadomość to Miejsce Akcji.  Dużo wody jednak upływa, zanim to miejsce w 100% zajmuje mój Ojciec.

Kilka lat później, gdy nie mam już pomysłu na tematykę bloga, odrzucam wszelakie kombinowanie.
Oddaję całkowicie sprawę Bogu, modlę się poszcząc i…. jakież jest moje zdziwienie, gdy po kilku dniach odbieram odpowiedź: Miejsce Akcji ma być blogiem całkowicie skupiającym się na uwielbieniu i miłości.

Zatem witajcie w miejscu, które ma za zadanie głosić Jego chwałę.
Witam serdecznie każdą osobę, która czuje się częścią Królewskiej Rodziny i pragnie żyć w atmosferze Nieba, poszerzając Jego wymiary.


Ja mam na imię Iwona, mieszkam w górach, wraz z mężem i dwójką kotów, w miejscu, które stało się spełnioną obietnicą Boga z ew. Marka 10:29-30. Narodziłam się na nowo w 2005 roku i jest to długa historia pełna niezwykłego prowadzenia Jah, którą będę się dzielić na bieżąco.
Równolegle prowadzę blog Motyw Kobiety , na którym także poruszam między innymi, kwestie życia duchowego, ale raczej na poziomie totalnych niejadków, ewentualnie pokarmu mlecznego :- )
Tę strefę rezerwuję dla wyjadaczy. Zasiądźmy razem przy suto zastawionym stole.

Jeśli chcesz do mnie napisać, zrób to za pomocą wiadomości prywatnej na Fanpage’u lub przez e-mail: [email protected]

3 komentarze

  1. Piękne są pierwsze słowa Biblii .. Najwyższy wszystko stworzył , jest żródłem i prapoczątkiem wszystkiego , można powiedzieć iż słowa z Objawienia 15 : 3 , 4 są jednym z hymnów ku czci i uwielbieniu naszego Nieskończonego i Cudownego Ojca ..

    1. O tak! A ja stale muszę przekonywać ludzi, by nie bali się księgi Apokalipsy 🙂 Niech się boją tylko ci, którzy walczą z Bogiem – inni mogą się tylko cieszyć, czy nie?

Dodaj komentarz